ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Консультації


Що ви думаєте стосовно демонтажу пам’ятних знаків з площі ім. Арутюнова та встановлення їх на Алеї Героїв в міському парку?

Що ви думаєте стосовно демонтажу пам’ятних знаків з площі ім. Арутюнова  та встановлення їх на Алеї Героїв в міському парку?
Запрошуємо мешканців міста висловити свою позицію щодо перенесення пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам, жертвам Чорнобильської катастрофи та жертвам Голодомору з алеї біля Центру культури і дозвілля на Алею Героїв, що знаходиться в міському парку.
10 голосів 2 коментарі