ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube
Як працює веб-сервіс
На нашому веб-сервісі зосередженi актуальні відомості про консультації
0
Кількість консультацій за цей тиждень
0
Кількість консультацій за цей місяць
1
Кількість консультацій за весь час роботи
Вітаємо на веб-сервісі “Консультації з громадськістю”. Місто є відкритим для участі мешканців в його управлінні, оскільки все, що ми робимо – ми робимо для добробуту нашої громади. Сервіс "Консультації з громадськістю" розроблено саме для безпосереднього впливання мешканців на життя нашого міста, тому – долучайтесь, вносіть свої пропозиції та висловлюйте свої думки, які ми разом будемо втілювати в життя.

Що ви думаєте стосовно демонтажу пам’ятних знаків з площі ім. Арутюнова та встановлення їх на Алеї Героїв в міському парку?

Що ви думаєте стосовно демонтажу пам’ятних знаків з площі ім. Арутюнова  та встановлення їх на Алеї Героїв в міському парку?
Запрошуємо мешканців міста висловити свою позицію щодо перенесення пам’ятних знаків воїнам-інтернаціоналістам, жертвам Чорнобильської катастрофи та жертвам Голодомору з алеї біля Центру культури і дозвілля на Алею Героїв, що знаходиться в міському парку.
10 голосів 2 коментарі

ГІС мапа консультацій

Лідери серед ініціаторів консультацій

Створенно ініціатив
1
Чала Катерина Костянтинівна
Чала
Катерина Костянтинівна
головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики